DLA WŁAŚCICIELI

DLA WŁAŚCICIELI

WSPARCIE DLA WŁAŚCICIELI JAGUAR

Spersonalizuj Swojego Jaguara dodatkami wybranymi z szerokiej gamy dostępnych akcesoriów. Poczuj się spokojnie wiedząc że samochód jest na gwarancji i dbają o niego najlepsi mechanicy. To wszystko jest częścią naszego wsparcia.

Serwis i naprawa

Serwis i naprawa

Jeśli potrzebujesz naprawy, będziemy używać tylko zatwierdzonych części Jaguara. Podczas rezerwacji usług naszym priorytetem jest zapewnienie mobilności. Mając to na uwadze, oferujemy pełen zestaw mobilności, takich jak transport powrotny, taksówka premium, odbiór i dostawa, podczas oczekiwania na usługę lub samochód zastępczy.
Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części Jaguara są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Każda część jest wykonana specjalnie dla Twojego Jaguara, aby zapewnić optymalną wydajność i zmaksymalizować jego żywotność.
wyszkoleni technicy jaguar

wyszkoleni technicy jaguar

Od momentu kontaktu z nami trafisz w ręce wysoko wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego Jaguara, technicy serwisowi ocenią Twojego Jaguara i przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi.

SERWIS

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wyposażenie autoryzowanego serwisu gwarantują Państwu zadowolenie z naszych usług.


British Automotive Łódź Sp. z o.o. to serwis godny zaufania. Sprawujemy profesjonalną i troskliwą opiekę nad samochodem przez wszystkie etapy jego eksplotacji. Pragniemy budować trwałe relacje z naszymi Klientami, poprzez dostarczenie produktów i usług na najwyższym poziomie, pragniemy nie tylko spełniać, ale wręcz wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów.

Autoryzowany serwis Firmy British Automotive Łódź wykonuje obsługę w zakresie:

• Przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne wymagane przez producenta
• Obsługi systemów samochodów (silnik, układ hamulcowy, klimatyzacja, geometria zawieszenia)
• Bieżące naprawy mechaniczne w zakresie całego pojazdu
• Diagnozowanie systemów elektronicznych pojazdu
• Naprawy powypadkowe
• Montaż elementów akcesoryjnych
• NAPRAWY POWYPADKOWE ŁĄCZNIE Z NADWOZIEM ALUMINIOWYM - (PEŁEN ZAKRES)
• HOLOWANIE POJAZDÓW (CAŁODOBOWO) - Tel. 602-211-494
• JAGUAR ASSISTANCE na terenie całej Europy - Tel. 801-777-990

Systematyczne szkolenie naszych mechaników pozwala im przeprowadzić każdy przegląd i naprawę wykorzystując do tego wyłącznie najbardziej aktualne wytyczne producenta najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz oryginalne części zamienne. Właścicielom starszych modeli proponujemy atrakcyjne oferty łączące staranny przegląd z profilaktyką i naprawą po przystępnych cenach. Bez konieczności wcześniejszego umawiania się wykonujemy naprawy których łączny czas nie przekracza 1 godziny.
Dotyczy to w szczególności:

• Uzupełnienie oświetlenia
• Wymiana okładzin hamulcowych
• Wymiana oleju
• Wymiana piór wycieraczek
• Wymiana akumulatora
• Uzupełnienie płynów technicznych -Test elektroniki pojazdu w przypadku zapalenia się kontrolek ostrzegawczych

UMÓW SERWIS ONLINE

Możesz teraz zarezerwować serwis dla swojego Jaguara online. Dzięki szerokiej gamie dostępnych usług, cen i opcji lokalizacji sprawiliśmy, że rezerwacja usług jest szybka i łatwa.
Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Twój nowy Jaguar ma trzyletnią gwarancję lub 100 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Możesz cieszyć się spokojem dzięki rozszerzonym i specjalistycznym gwarancjom.
samochody zastepcze

samochody zastepcze

Umawiając wizytę w serwisie, zaznacz, że samochód zastępczy będzie Ci potrzebny, dopasujemy wówczas termin z rezerwacją samochodu zastępczego na czas pobytu Twojego samochodu w serwisie.
ubezpieczenie

ubezpieczenie

Chroń siebie, swoich pasażerów i swój samochód dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych Jaguar Cars Finance.